Neden Özel Aşiyan Yaşlı Bakım Merkezi

Huzurevimiz 1997 yılında Kartal’da açılmış olup, zaman içerisinde ‘Özel Bakım Merkezi’ statüsü alarak 29 yaşlı kapasitesi ile hizmet vermektedir.
‘Alzheimer ve Demans’ rahatsızlığı bulunan kişilerin bakımı konusunda uzman olan Huzurevimiz, konuklarımıza sevgi dolu bir ortamda ev sıcaklığı sağlamaktadır.

Temel ilkelerimiz, insan onuruna yaraşır bir şekilde, konuklarımızın hakkı olan bakım, beslenme, sağlık hizmetlerini onlara sunmak ve gerekli hijyenik koşulları sağlamaktır. Ayrıca konuklarımızın huzurlu ve güvenli bir ortamda sevgi ve saygıyla korumak, sosyal ve psikolojik gereksinimlerini karşılamak da çalışma hedeflerimizin en önemlilerindendir.

Alzheimer Parkinsonlu ve Demanslı kişilerin yanısıra, öz bakımını yapamayan ya da desteğe ihtiyaç duyan kişilere de hizmet vermekteyiz.
7/24 kamera ile izlenebilen huzurevimizde sınırlı sayıda yaşlıya hizmet vermeyi tercih etmekteyiz.

Çünkü biz bir aileyiz ve her bir konuğumuzun kendini hem bu ailenin bir ferdi olarak hem de ayrıcalıklı hissetmesini sağlamak, önceliğimizdir.
Yaşlılar artık iyi göremeseler, duyamasalar ya da pek çok şeyi algılayamasalar da “sevgi”yi her zaman hissederler.

“Sevgili Aşiyan çalışanları,
Başta Asuman Hanım olmak üzere hepinize çok teşekkür ederiz. Huzurevinde kalan yakınlarımıza gösterilen ilgi, şefkat ve özen bizi çok mutlu ediyor. İyi ki varsınız…
Selam ve sevgilerimle”

TÜLİN KAYNAK

“İnsanın rahatlıkla yakınlarını bırakabileceği, şefkatli ve ilgili personelin çalıştığı, gerçekten huzurlu ve profesyonel bir kuruluş.”

CANAN TANGÜN